Oficjalna strona KETTLER w Polsce
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FAQ: Najczęściej Zadawane Pytania

Przejdź do sekcji: Wysyłka / Raty / PłatnościWysyłka


Skąd wysyłane jest moje zamówienie?

Wszystkie dostępne na naszej stronie produkty znajdują w magazynach na terenie Polski. Stamtąd przekazywane są zgodnie z Twoim zamówieniem odpowiedniemu dostawcy, który dostarcza je pod podany przez Ciebie adres.

Jakie są dostępne metody dostawy?

Wszystkie informacje na ten temat znajdują się w zakładce Dostawa.

Czy jest możliwość wysyłki za granicę?

Nie realizujemy wysyłek poza granicę Polski.

Czy kurier skontaktuje się ze mną przed doręczeniem przesyłki?

Tak, potwierdzenie wysyłki otrzymasz e-mailem podanym przez Ciebie podczas składania zamówienia, a kurier skontaktuje się przed planowanym dostarczeniem przesyłki. Kurier powinien dwukrotnie podjąć próbę skontaktowania się Tobą i dostarczeniem przesyłki. W przypadku problemów z dostawą, prosimy o zgłoszenie reklamacji do realizującej firmy wysyłkowej.

Co dzieje się w sytuacji, w której kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem?

Po drugiej nieudanej próbie dostarczenia przesyłka trafi z powrotem do naszego magazynu. Jeśli nadal będziesz zainteresowany/a wysyłką - prosimy Ciebie o kontakt.

Gdzie mogę śledzić przesyłkę?

Po zarejestrowaniu przesyłki przez wybraną przez nas firmę kurierską, otrzymasz od niej automatyczną wiadomość z linkiem śledzącym przesyłkę.

Jakie są koszty wysyłki?

Koszty wysyłki podane są na stronie każdego z produktów.

Gdzie kurier dostarcza przesyłkę?

Przesyłki są doręczane do klientów pod pierwsze drzwi na wskazany adres dostawy w przypadku wysyłki standardowej.

Raty


Jakie raty 0% są dostępne?

W sklepie kettlersport.pl dostępne są PayU Raty w ofercie 5 rat 0%.

Kiedy są dostępne Raty PayU?

Raty PayU są dostępne w wybranych e sklepach, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. W ramach czasowo ograniczonej oferty, PayU może udostępnić możliwość złożenia Zamówień dla innych kwot niż wskazane powyżej o czym Klient jest poinformowany w trakcie składania Zamówienia.

Jak działają Raty PayU?

Możesz otrzymać kredyt 100% online bez zaświadczeń o zarobkach (tylko deklaratywne dane), bez rozmowy z konsultantem infolinii, bez papierowej umowy i korespondencji kurierskich, a decyzję kredytową otrzymasz nawet w kilkanaście sekund. Więcej dowiesz się oglądając animację "Zobacz jak działają PayU Raty" https://www.youtube.com/watch?v=rk0plhm8VM8

Kto udziela kredytu konsumenckiego na zakupy?

Organizacje Finansujące, które współpracują̨ z PayU na podstawie odrębnych umów.

Jaki jest koszt kredytu?

Umowa o Kredyt Standardowy lub o Kredyt 0% w ramach Raty PayU zawierana jest między kredytobiorcą a Organizacją Finansującą̨, z którą̨ PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Przykłady reprezentatywne dotyczące poszczególnych wariantów produktu Raty PayU oraz Regulamin Kredytu 0% w ramach Raty PayU dostępny jest TUTAJ.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?

Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. ▪ W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar. ▪ Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z kredytu, którymi Kupujący sfinansował zakup. ▪ PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do Organizacji Finansującej, z którą Kupujący zawarł umowę kredytową. ▪ PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot. ▪ W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy kredytowej po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z Organizacją Finansującą Wyjątki Przepisy prawa mogą określać wyjątki kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje. Takie sytuacje określa na przykład art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, gdzie między innymi prawo odstąpienia nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.

Co się stanie, jeśli nie dostanę kredytu?

Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej. Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.

Płatności

Sklep kettlersport.pl przyjmuje następujące formy płatności:

1. Płatność PRZELEW (dla placówek publicznych).
Przelew z odroczonym terminem płatności. Placówka otrzymuje 7 lub 14 dni na jej opłacenie. Faktura zostaje wystawiona w momencie wysyłki zamówionego towaru i jest przesyłana drogą mailową.

2. Płatność PRZELEW ZWYKŁY (przedpłata).
Przelew na konto bankowe. Klient ma 14 dni na dokonanie wpłaty za zamówiony towar.

3. Płatność ZA POBRANIEM
Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki.

4. Płatność PRZELEWEM ELEKTRONICZNYM lub KARTĄ KREDYTOWĄ
▪ Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU:
▪ płatność kartą
▪ przelew
▪ BLIK
▪ PayU | Płacę później z PayPo → Szczegóły
▪ PayU | Raty → Szczegóły

Wszystkie ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Dane do przelewu:
sportpoland.com sp. z o.o.
Tuchom, ul. Gdyńska 45, 80-209 Chwaszczyno
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Numer konta: 03 1750 1325 0000 0000 2626 2097
pixel