Oficjalna strona KETTLER w Polsce
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pobierz aplikację KinoMap na Twój tablet lub smartfon i połącz je z urządzeniem KETTLER

2023-12-02
Pobierz aplikację KinoMap na Twój tablet lub smartfon i połącz je z urządzeniem KETTLER

Marzysz o porannej przejażdżce po spokojnej Tamizie i wieczornym biegu po pięknych plażach Portugalii? A może wolisz pokonać jeden z górskich etapów Tour de France? Dzięki aplikacji Kinomap Twoje marzenia mogą się spełnić. Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie KETTLER z połączeniem Bluetooth i aplikacją Kinomap. Twoja sportowa przygoda niech rozpocznie się!Trening na zróżnicowanych trasach z całego świata nigdy nie był tak łatwy. Pierwszym krokiem, który należy wykonać przed pierwszą jazdą, jest pobranie i zainstalowanie aplikacji Kinomap na smartfonie lub tablecie. Po zarejestrowaniu należy zsynchronizować trenażer KETTLER z aplikacją i można zaczynać. Aplikacja jest kompatybilna tylko z trenażerami obsługującymi Bluetooth lub potrzebujesz inteligentnego urządzenia mobilnego z kamerą skierowaną do przodu, aby rejestrować ruch i odczyty. Sprawdź opis wybranego urządzenia, aby dowiedzieć się, czy obsługuje ono technologię Bluetooth.

Wypróbuj wszystkie oferowane funkcje


Aplikacja Kinomap oferuje różne tryby treningowe, które są tak zróżnicowane, jak trasy treningowe na całym świecie. Po zsynchronizowaniu trenażera z aplikacją można wybierać spośród szeregu funkcji. Istnieją filmy ruchowe, które zostały przesłane przez samych użytkowników. Ponadto aplikacja oferuje filmy treningowe, wstępnie ustawione programy interwałowe lub możliwość zbudowania treningu dostosowanego do konkretnych pomysłów i celów. Istnieje również możliwość uczestniczenia w treningach wraz z innymi użytkownikami i wirtualnymi osobami.

Najpotężniejszą siłą aplikacji są filmy przesłane przez samych użytkowników dla biegaczy, rowerzystów, a nawet wioślarzy. Pozwalają one wirtualnie zwiedzić praktycznie dowolną trasę na całym świecie. Rowerzyści hobbystyczni mogą wypróbować trasę z wybranego miejsca na wakacje, a profesjonalni sportowcy skutecznie przygotować się do kolejnych zawodów. Ale to nie wszystko! Aby trening był jak najbardziej realistyczny, aplikacja przejmuje kontrolę nad trenażerem i dostosowuje opór lub nachylenie zgodnie z profilem wysokościowym bieżącego filmu (dotyczy wybranych urządzeń KETTLER).

Przetestuj aplikację za darmo


Nie jesteś pewien i chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacji? Wypróbuj wszystkie jej funkcje za darmo w ramach 14-dniowego okresu próbnego. Po okresie próbnym możesz wybrać jedną z trzech wersji subskrypcji. Miesięczna subskrypcja kosztuje 11,99 euro, a roczna jest dostępna za 89,99 euro. Ambitni sportowcy mogą zdecydować się na dożywotnią subskrypcję, którą można opłacić ryczałtem w wysokości 429 euro.

Więcej informacji na temat aplikacji Kinomap można znaleźć na stronie kinomap.com.
pixel