Oficjalna strona KETTLER w Polsce
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

URZĄDZENIA KETTLER

Porównanie wioślarzy KETTLER
Wioślarz to urządzenie do treningu cardio, które umożliwia efektywny trening bez konieczności opuszczania domu. Jak odnaleźć się wsród modeli z różnymi funkcjami i cechami, które umożliwiają dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika?
 
Czytaj więcej
Porównanie atlasów KETTLER
Atlasy oferują prawie nieograniczone możliwości treningowe. Możemy wykonywać klasyki, takie jak przysiady czy martwy ciąg, ale również skoncentrować się na specyficznych ćwiczeniach na poszczególne partie ciała. Zobacz, jak właściwie wybrać atlas dla Ciebie.
 
Czytaj więcej
Porównanie bieżni KETTLER
Bieżnia to jedno z najpopularniejszych urządzeń do treningu cardio, które umożliwia efektywny trening bez konieczności opuszczania domu. Na rynku znajdziesz modele z różnymi funkcjami i cechami, które umożliwiają dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jak wybrać mądrze?
 
Czytaj więcej
Porównanie rowerów spinningowych KETTLER
KETTLER oferuje różne modele rowerów spinningowych, które różnią się między sobą rodzajem oporu, regulacją oporu, wagą koła zamachowego, wyświetlaczami, sposobami łączności oraz kierownicami. Dowiedz się, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy.
Czytaj więcej
Ketler Axos Black - nowa wersja bestsellerów

Przedstawiamy serię produktów Kettler AXOS w nowej wersji kolorystycznej: BLACK. AXOS to bestsellery marki Kettler w atrakcyjnych cenach. Doskonale sprawdzą się jako urządzenia dla początkujących jak i regularnie ćwiczących z niską i średnią intensywnością. W ofercie znajduje się 8 urządzeń...

Czytaj więcej
pixel