Oficjalna strona KETTLER w Polsce
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

POZNAJ MARKĘ KETTLER

MOTYWACJA DO DZIAŁANIA


Od 1949 roku KETTLER oznacza jakość i innowacyjność, które założyciel Heinz Kettler aktywnie kształtował, stając się jedną z najbardziej znanych marek w sektorze produktów fitness w Europie.

W KETTLER wierzymy w świat, w którym każdy cieszy się ćwiczeniami i zdrowiem! Naszą misją jest budowanie ekosystemu fitness, który daje każdemu dostęp do zdrowia i radości z ruchu. Niezależnie od tego, kim jesteś.

Razem z Tobą sprawimy, że ćwiczenia w domu będą energetyzującym punktem Twojego dnia. Stawiamy na jakość, wyznaczając trendy w projektowaniu i technologii. Dostarczamy urządzenia fitness, dostosowane do Twojego stylu.

KETTLER. Czas na Twój ruch.PONAD 70 LAT INNOWACJI

  • 1949: Rozpoczęcie działalności jako Metallwarenfabrik Heinz-Kettler produkującej wyroby aluminiowe.

  • 1968: Nowy segment produktów sprzętu sportowego i fitness KETTLER: premiera roweru - rower i tworzenie nowej kategorii.

  • 1970: Debiut Wioślarza dedykowanego sektorowi sportów domowych. To nowa era produktowa, która stanie się później najważniejszym filarem firmy.

  • 1975: Premiera roweru stacjonarnego zaprezentowanego po raz pierwszy na targach SPOGA.

  • 1977: Rewolucja na rynku rowerów. Debiut aluminiowej ramy w rowerach KETTLER Alu Rad 2600.

  • 2019: Szwajcarskie przedsiębiorstwo Trisport AG staje się wyłącznym właścicielem praw licencyjnych do marki KETTLER.

  • 2020: sportpoland.com staje się oficjalnym dystrybutorem produktów marki KETTLER w Polsce.

  • 2021: Nowoczesna, innowacyjna, interaktywna - linia rowerów stacjonarnych KETTLER HOI powstałych przy współpracy z projektantem Julianem Hoenigiem (Apple, Audi).

  • 2023: Kontynuacja wdrażania HOI FRAME. Nowa linia rowerów treningowych KETTLER HOI, które oprócz nowej ramy posiadają także rewolucyjny design.
KETTLER HOI Frame


NOWA, NOWOCZESNA, INNOWACYJNA: KETTLER HOI FRAME

Dzięki nowym rowerom stacjonarnym opartym na ramie KETTLER HOI Frame łączymy design i wydajność dla urządzeń fitness w Twoim domu.

Zwycięzca prestiżowej Red Dot Design Award 2023 w kategorii Product Design. Zobacz więcej:

KETTLER HOI ZWYCIĘZCĄ RED DOT DESIGN AWARD 2023


Dla wymagających

Innowacyjna linia rowerów treningowych KETTLER HOI FRAME to niezwykła propozycja dla entuzjastów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę na nietuzinkowy wygląd.

Projektant Audi i Apple

Koncepcję roweru KETTLER HOI FRAME opracowało biuro projektowe forpeople we współpracy z projektantem Julianem Hoenig. Ten austriacki designer znany jest ze swoich projektów dla Audi, brał udział przy pracach nad Audi RSQ, Audi A4 oraz Audi Crosscoup. Przez 10 lat pracował także dla Apple, gdzie był m.in. głównym projektantem zegarka Apple Watch’a.

Funkcjonalny i piękny

Efektem współpracy marki KETTLER z biurem forpeople jest innowacyjny rower spinningowy. Minimalistyczny, gustowny i elegancki. Umożliwia nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą wyjątkowej barwy, ożywi każdą przestrzeń mieszkalną.

Stabilny i lekki

Nowoczesna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia, że wizualnie rower zajmuje niewiele miejsca. Pomimo wrażenia lekkości, rama jest bardzo stabilna i zapewnia pewne oparcie ciała podczas treningu.

ZOBACZ LINIĘ KETTLER HOI
WYBIERZ TWÓJ PRAWDZIWY KOLORTerracotta

Terakota to kolor oscylujący pomiędzy pomarańczowym, czerwonym a brązowym. Należy do ciepłych barw ziemi. Rower w kolorze terakoty pasuje do każdego wnętrza. Podkreśli oryginalny styl eklektyzmu, ociepli skandynawski minimalizm, a do wnętrz vinatge i retro wprowadzi nutkę nostalgii. Doda Ci energii i zachęci do aktywności, a wieczorem wprowadzi spokojny, ciepły i przytulny nastrój do Twojego domu.

Eucalyptus

Kolor eukaliptusowy to połączenie chłodnej zieleni ze srebrnym, szarym i niebieskim kolorem. Barwa ta wniesie do wnętrza spokój, witalność i orzeźwienie. Rower w kolorze eukaliptusa do skandynawskiego minimalizmu wprowadzi powiew świeżości, natomiast w innych wnętrzach będzie akcentem nawiązującym do motywów natury. Jedno spojrzenie na ten rower wystarczy, aby nie móc doczekać się treningu.


Stone

Stone to kolor z palety szarości, jednej z najbardziej uniwersalnych barw. Tworzy harmonijne kompozycje z innymi kolorami. Choć rower w tym kolorze może wydawać się dość neutralny, to w zestawieniu z innymi barwami w Twoim domu, nabierze charakteru i ożyje.

Shock

To limonkowy szał będący połączeniem soczystej zieleni i chłodnej żółci. Należy do barw energetyzujących. Rower w kolorze limonki nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Będzie energetycznym akcentem w achromatycznych wnętrzach, ożywi skandynawski minimalizm oraz wniesie energię do każdego typu pomieszczenia.

TECHNOLOGIA KETTLER HOI


Urządzenia oparte na KETTLER HOI Frame wyposażone są w technologię Bluetooth LE (Bluetooth Low Energy). Dzięki niej rower jest w pełni kompatybilny z aplikacjami fitness działającymi na protokole FTMS (z niektórymi działa w sposób interaktywny). Wśród nich aplikacje FTMS to m.in.: Zwift, Kinomap, TrainerRoad, KineticFit, TACX, Rouvy Mobile, Wahoo SYSTM.

Dzięki modułowi NFC możliwe jest także połączenie roweru z zegarkiem Apple Watch i przesłanie danych treningowych do Apple GymKit.

Na czas treningu, z wykorzystaniem aplikacji, telefon lub tablet można wygodnie zamocować na wysoko położnym uchwycie, który pozwala mieć mobilny ekran cały czas przed sobą.

Dzięki technologii ANT+ rower łączy się także z pasami na klatkę piersiową do pomiaru tętna oraz zegarkami i opaskami sportowymi.


KETTLER HOI 2023


DESIGN. SPORT. SMART.


Najnowsza linia Kettler HOI to trening na Twoich zasadach. Minimalistyczny design na bazie najwyższej jakości materiałów. Linia zaprojektowana we współpracy z Julianem Hoenigiem (Apple, Audi), dostępna jest w kolorystyce Stone i Blueberry Green. Od grudnia 2023 na polskim rynku dostępne są 4 nowe modele rowerów Kettler HOI RIDE, Kettler HOI RIDE+, Kettler HOI TOUR, Kettler HOI TOUR+.

WYGODNE WEJŚCIE

Zoptymalizowana (obniżona) rama umożliwia bezpieczne i komfortowe wejście i zejście z roweru treningowego.

REWOLUCYJNY DESIGN

Minimalistyczny design z absolutną atrakcją - panelami z tkaniny odpornej na zabrudzenia.

SYSTEM QUICK ADJUST

Błyskawiczna i indywidualna regulacja wysokości siodełka jest możliwa za pomocą jednego ruchu w obu modelach Kettler HOI Tour.

TRENING SMART

Śledź i analizuj swoje aktywności treningowe. Trenuj z aplikacjami KinoMap oraz Zwift.AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KETTLER W POLSCE


sportpoland.com to dystrybutor marek Hudora, BazookaGoal, Quickplay, Exit, Pure2Improve oraz KETTLER.

Od początku 2020 roku firma podejmowała starania o wyłączność dystrybucji produktów marki KETTLER w Polsce. Determinacja zwyciężyła - dziś produkty dystrybuowane przez sportpoland.com dostępne są w największych sieciach handlowych oraz dystrybucji własnej.

Dla wszystkich, którzy chcą wypróbować sprzęt KETTLER powstał dedykowany showroom Sopot w jednym z piękniejszych miejsc Sopotu - tuż przy Stadionie Leśnym (Generała Józefa Wybickiego 48, Sopot) - zapraszamy!

ZOBACZ SHOWROOM KETTLER
pixel