Oficjalna strona KETTLER w Polsce
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KETTLER HOI Frame

NOWA, NOWOCZESNA, INNOWACYJNA: KETTLER HOI FRAME

Dzięki nowym rowerom stacjonarnym opartym na ramie KETTLER HOI Frame łączymy design i wydajność dla urządzeń fitness w Twoim domu.

Zwycięzca prestiżowej Red Dot Design Award 2023 w kategorii Product Design. Zobacz więcej:

KETTLER HOI ZWYCIĘZCĄ RED DOT DESIGN AWARD 2023


Dla wymagających

Innowacyjna linia rowerów treningowych KETTLER HOI FRAME to niezwykła propozycja dla entuzjastów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę na nietuzinkowy wygląd.

Projektant Audi i Apple

Koncepcję roweru KETTLER HOI FRAME opracowało biuro projektowe forpeople we współpracy z projektantem Julianem Hoenig. Ten austriacki designer znany jest ze swoich projektów dla Audi, brał udział przy pracach nad Audi RSQ, Audi A4 oraz Audi Crosscoup. Przez 10 lat pracował także dla Apple, gdzie był m.in. głównym projektantem zegarka Apple Watch’a.

Funkcjonalny i piękny

Efektem współpracy marki KETTLER z biurem forpeople jest innowacyjny rower spinningowy. Minimalistyczny, gustowny i elegancki. Umożliwia nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą wyjątkowej barwy, ożywi każdą przestrzeń mieszkalną.

Stabilny i lekki

Nowoczesna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia, że wizualnie rower zajmuje niewiele miejsca. Pomimo wrażenia lekkości, rama jest bardzo stabilna i zapewnia pewne oparcie ciała podczas treningu.

ZOBACZ LINIĘ KETTLER HOI
WYBIERZ TWÓJ PRAWDZIWY KOLORTerracotta

Terakota to kolor oscylujący pomiędzy pomarańczowym, czerwonym a brązowym. Należy do ciepłych barw ziemi. Rower w kolorze terakoty pasuje do każdego wnętrza. Podkreśli oryginalny styl eklektyzmu, ociepli skandynawski minimalizm, a do wnętrz vinatge i retro wprowadzi nutkę nostalgii. Doda Ci energii i zachęci do aktywności, a wieczorem wprowadzi spokojny, ciepły i przytulny nastrój do Twojego domu.

ZOBACZ PRODUKT


Eucalyptus

Kolor eukaliptusowy to połączenie chłodnej zieleni ze srebrnym, szarym i niebieskim kolorem. Barwa ta wniesie do wnętrza spokój, witalność i orzeźwienie. Rower w kolorze eukaliptusa do skandynawskiego minimalizmu wprowadzi powiew świeżości, natomiast w innych wnętrzach będzie akcentem nawiązującym do motywów natury. Jedno spojrzenie na ten rower wystarczy, aby nie móc doczekać się treningu.

ZOBACZ PRODUKTStone

Stone to kolor z palety szarości, jednej z najbardziej uniwersalnych barw. Tworzy harmonijne kompozycje z innymi kolorami. Choć rower w tym kolorze może wydawać się dość neutralny, to w zestawieniu z innymi barwami w Twoim domu, nabierze charakteru i ożyje.

ZOBACZ PRODUKT


Shock

To limonkowy szał będący połączeniem soczystej zieleni i chłodnej żółci. Należy do barw energetyzujących. Rower w kolorze limonki nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Będzie energetycznym akcentem w achromatycznych wnętrzach, ożywi skandynawski minimalizm oraz wniesie energię do każdego typu pomieszczenia.

ZOBACZ PRODUKT


TECHNOLOGIA KETTLER HOI


Urządzenia oparte na KETTLER HOI Frame wyposażone są w technologię Bluetooth LE (Bluetooth Low Energy). Dzięki niej rower jest w pełni kompatybilny z aplikacjami fitness działającymi na protokole FTMS (z niektórymi działa w sposób interaktywny). Wśród nich aplikacje FTMS to m.in.: Zwift, Kinomap, TrainerRoad, KineticFit, TACX, Rouvy Mobile, Wahoo SYSTM.

Dzięki modułowi NFC możliwe jest także połączenie roweru z zegarkiem Apple Watch i przesłanie danych treningowych do Apple GymKit.

Na czas treningu, z wykorzystaniem aplikacji, telefon lub tablet można wygodnie zamocować na wysoko położnym uchwycie, który pozwala mieć mobilny ekran cały czas przed sobą.

Dzięki technologii ANT+ rower łączy się także z pasami na klatkę piersiową do pomiaru tętna oraz zegarkami i opaskami sportowymi.


KETTLER HOI 2023


DESIGN. SPORT. SMART.


Najnowsza linia Kettler HOI to trening na Twoich zasadach. Minimalistyczny design na bazie najwyższej jakości materiałów. Linia zaprojektowana we współpracy z Julianem Hoenigiem (Apple, Audi), dostępna jest w kolorystyce Stone i Blueberry Green. Od grudnia 2023 na polskim rynku dostępne są 4 nowe modele rowerów Kettler HOI RIDE, Kettler HOI RIDE+, Kettler HOI TOUR, Kettler HOI TOUR+.

WYGODNE WEJŚCIE

Zoptymalizowana (obniżona) rama umożliwia bezpieczne i komfortowe wejście i zejście z roweru treningowego.

REWOLUCYJNY DESIGN

Minimalistyczny design z absolutną atrakcją - panelami z tkaniny odpornej na zabrudzenia.

SYSTEM QUICK ADJUST

Błyskawiczna i indywidualna regulacja wysokości siodełka jest możliwa za pomocą jednego ruchu w obu modelach Kettler HOI Tour.

TRENING SMART

Śledź i analizuj swoje aktywności treningowe. Trenuj z aplikacjami KinoMap oraz Zwift.
pixel