Oficjalna strona KETTLER w Polsce
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Doradzamy w wyborze urządzeń KETTLER

Aktywność. Zdrowie. Fitness.


Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Niezależnie, czy chcesz rozwijać się w treningu siłowym czy fitness, czy zastanawiasz się jakie urządzenie - rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz, atlas będzie lepszy dla Twoich celów i możliwości.

Podpowiemy, jakie są różnice między poszczególnymi urządzeniami i modelami, jakie rodzaje treningów i partie ciała są na nich rozwijane. Gdy pojawią się pytania dotyczące montażu lub obsługi urządzenia, jesteśmy po to, aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Twój powód do ćwiczeń z KETTLER wyznacza to, jakie urządzenie i akcesoria będą dla Ciebie dobrze dopasowane. Dla wymagających przygotowaliśmy infolinię, gdzie Doradcy KETTLER pomogą Tobie rozwiać wątpliwości.


Porozmawiaj z Doradcami

Manuela


Twój Doradca KETTLER
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, w tym 2 lata w KETTLER. W mojej pracy najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście i zadowolenie klienta. Na co dzień moją pasją jest dietetyka i szeroko pojęty zdrowy styl życia.

ZADZWOŃ DO MNIE

Jan


Twój Doradca KETTLER
10-letnie doświadczenie w sprzedaży. Cenię sobie bezpośredni kontakt i możliwość spełniania oczekiwań naszych klientów. W wolnym czasie stawiam na ruch i szeroko pojęty sport: jazda na rowerze, siłownia, pływanie, narciarstwo.

ZADZWOŃ DO MNIEJesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 oraz w wybrane soboty w godzinach 10:00 - 14:00.


Wybierasz przeczytanie artykułu lub obejrzenie filmu?

Rozumiemy to i dla entuzjastów tekstu przygotowaliśmy dział FAQ: Najczęściej zadawane pytania. Wybierasz instruktarze video? Koniecznie sprawdź nasz kanał na YouTube. Publikujemy tam na bieżąco poradniki, recenzje, rankingi oraz informacje produktowe o KETTLER.

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

KETTLER NA YOUTUBE
pixel